Pokoje - Hotel Daria

POKOJE

Pokój z wanną z hydromasażem

Pokój został zaprojektowany tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym gościom. To wyjątkowe połączenie komfortu i funkcjonalności. W części sypialnej znajduje się wygodne łóżko typu king bed. Część wypoczynkowa została wyposażona w kanapę, fotel, ławę, biurko do pracy oraz toaletkę z dużym lustrem. Posiada również nowoczesny telewizor, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz dużą łazienkę z wanną z hydromasażem.

Dodatkowym atutem tego pokoju jest duża i w nowoczesny sposób urządzona łazienka wyposażona w wannę z hydromasażem; idealna dla gości, którzy pragną się zrelaksować po długiej podróży bądź po ciężkim dniu pracy.

 

Pokój typu Studio

Każdy pokój typu studio składa się z komfortowo i funkcjonalnie urządzonych pomieszczeń. W części sypialnej znajdują się dwa łóżka typu single. Część wypoczynkowa została wyposażona w kanapę, stolik, biurko do pracy oraz toaletkę z dużym lustrem. Posiada również nowoczesny telewizor, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo pokój posiada własną łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową z hydromasażem.

 

Pokoje dwuosobowe typu twin (z osobnymi łóżkami)

Hotel Daria oferuje 8 miejsc noclegowych w wygodnych i komfortowych pokojach dwuosobowych typu twin. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o gościach podróżujących zarówno prywatnie, jak i służbowo.

Pokoje dwuosobowe typu twin wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka oraz biurko z krzesłem. W każdym z nich do dyspozycji Gości są telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon i bezprzewodowy Internet. Pokoje posiadają własne łazienki z kabinami prysznicowymi.

 

Pokoje dwuosobowe typu double (z łóżkiem małżeńskim)

Hotel Daria oferuje 8 miejsc noclegowych w wygodnych i komfortowych pokojach dwuosobowych typu double. Pokoje zostały zaprojektowane z myślą o podróżujących parach i małżeństwach, jak również dla pojedynczych gości, którzy cenią sobie większą swobodę.

Pokoje dwuosobowe typu double wyposażone są w jedno podwójne i przestronne łóżko oraz biurko z krzesłem. W każdym z nich do dyspozycji Gości są telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon i bezprzewodowy Internet. Pokoje posiadają własne łazienki z kabinami prysznicowymi.

 

Pokój jednoosobowy

Hotel Daria posiada 22 miejsca noclegowe w wygodnych i praktycznych pokojach jednoosobowych zaprojektowanych z myślą o Gościach podróżujących w celach służbowych, poszukujących wypoczynku oraz ciszy i spokoju.

Pokoje jednoosobowe wyposażone są w pojedyncze łóżko, biurko z krzesłem, telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, telefon i bezprzewodowy Internet. Pokoje posiadają własne łazienki z kabinami prysznicowymi.

DOBA HOTELOWA

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przybycia do hotelu i kończy się o godzinie 12.00 ostatniego dnia pobytu.

ŚNIADANIE

Śniadania serwowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 10.00. W soboty i niedziele śniadania serwujemy od godz. 7:00-10:00.

Śniadanie w formie bufetu wliczone w cenę pobytu to prawdziwa uczta dla największych smakoszy. Oparte na tradycyjnych polskich przysmakach zadowoli najbardziej wymagające podniebienia oraz dostarczy energii na cały dzień podróży czy pracy.

GALERIA

Szukasz idealnego miejsca?

Hotel Daria jest doskonałym miejscem dla wypoczynku jak również do pracy.
Kontakt